Oracle Database Administrator

#Oracle #MSSQL RDBMS #SQL #PL/SQL #T-SQL
Datum objave: 14.04.2023.
PING Sarajevo
Ovo je stariji oglas za posao i moguće je da više nije važeći. Listu aktivnih oglasa za poslove pogledajte ovdje. Napomena: Većina kompanija je u stalnoj potrazi za novim kadrovima pa možete poslati CV i na ovaj oglas kako bi vas evidentirali i razmotrili prijavu.

PING je jedna od vodećih kompanija u ICT industriji u Bosni i Hercegovini. Dugogodišnji smo strateški partner finansijskih institucija, posebno poslovnih banaka, državnih institucija i agencija, te velikih privrednih subjekata. Cilj nam je da svojim djelovanjem unaprijedimo efikasnost poslovanja naših klijenata, te im omogućimo da na ugodniji i efikasniji način koriste raspoložive tehnologije, lakše ispunjavaju zahtjeve modernog poslovanja i budu konkurentniji.

PING već dugi niz godina broji više od 50 stalno zaposlenih, od kojih je najveći broj visoko obrazovanih kadrova iz oblasti računarstva i informatike. Organizovani smo u dvije poslovne linije: PING proizvodi i PING usluge. Poslovna linija "PING Proizvodi" kreira i implementira PING softverske proizvode i rješenja dok je linija "PING Usluge"  usmjerena na pružanje usluga razvoja softvera, implementaciju sistemskih rješenja i integraciju poslovnih aplikacija.

Kroz naše proizvode i rješenja, kao što su sistemi za izdavanje ličnih dokumenata, elektronsko i mobilno bankarstvo, sistemi za izdavanje i naplatu računa, sistem za upravljanje sudskim predmetima i mnogi drugi, postali smo dijelom svakodnevnog života naših sugrađana. Upravo zbog toga osjećamo da živimo našu poslovnu misiju – Živjeti i raditi za opšte dobro!

PING otvara radno mjesto za Oracle Database Administratora, sa najmanje 2 godine  rada, na poslovima administracije Oracle ili MS SQL Server baze podataka.

Od kandidata očekujemo da posjeduju:

  • Visoku ili višu stručnu spremu tehničkog smjera
  • Iskustvo u administriranju Oracle/MS SQL Server RDBMS
  • Poznavanje SQL i PL/SQL / T-SQL programskog jezika
  • Elementarno poznavanje administracije Linux operativnih sistema (RHEL/Oracle Linux)
  • Elementarno poznavanje mrežnih tehnologija.
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika

Ako imate iskustvo u samostalnom rješavanju problema, analitični ste i sistematično pristupate njihovom rješavanju vjerujemo da bi ovo mogla biti interesantna pozicija za vas. Čeka vas rad u timu profesionalaca, u kojem je međusobno poštovanje osnova svake komunikacije. U timu ćete imati priliku sticanja novih i usavršavanja postojećih vještina kao i mogućnost rada i sticanja iskustva u značajnim projektima.

U sigurnom i transparentnom poslovnom okruženju, vaša zaduženja će biti:

  • Instalacija, konfiguracija i održavanje baza podataka,
  • Definisanje i uspostavljanje sigurnosnih i backup procedura,
  • Praćenje performansi aplikacija na nivou baze podataka,
  • Poslovi tehničke podrške korisnicima,
  • Projektovanje i realizacija rješenja,
  • Priprema scenarija za testiranje rješenja,
  • Dokumentovanje rješenja

Vašu prijavu za poziciju zajedno sa  biografijom možete poslati na adresu posao@ping.ba

Prijavom na oglas dajete saglasnost za čuvanje ličnih podataka u Ping bazi kandidata.

Ostali oglasi

Najnoviji oglasi drugih kompanija

Zapošljavate IT kadar?

Objavite oglas koji će doći do precizno odabranih kandidata u kratkom vremenskom periodu