IU developer

Datum objave: 12.03.2020.
Mono d.o.o. | Osijek (Hrvatska)
Ovo je stariji oglas za posao i moguće je da više nije važeći. Listu aktivnih oglasa za poslove pogledajte ovdje. Napomena: Većina kompanija je u stalnoj potrazi za novim kadrovima pa možete poslati CV i na ovaj oglas kako bi vas evidentirali i razmotrili prijavu.

Opis tvrtke

Mono d.o.o. jedan je od vodećih hrvatskih izvoznika softvera te dobitnik brojnih domaćih i međunarodnih nagrada i priznanja za uspjeh u poslovanju. S gotovo 17 godina iskustva rada u brojnim industrijama i uz usklađen tim od približno stotinu poslovnih analitičara, developera, dizajnera i testera, pokrivamo sve aspekte projektiranja i izrade softvera. Implementirali smo vrhunska rješenja, kako za startupe s jedinim zaposlenikom, tako i za velike multinacionalne kompanije. Od medicine i farmacije do bankarstva i financija, preko transportnog sektora i energetike, sve do ljudskih resursa, nekretnina ili turizma - imamo znanje, iskustvo i strast za stvaranjem naprednih softverskih rješenja. Jedni smo i od osnivača udruge Osijek Software City te aktivno radimo na rastu i razvoju stručne zajednice.

Opis posla

Na ovoj poziciji sudjelovat ćeš u razvoju korisničkog sučelja  i unaprjeđenju korisničkog iskustva naših web aplikacija. Kao dio većeg tima, surađivat ćeš s kolegama dizajnerima i frontendašima u razvoju intuitivnih, brzih i skalabilnih rješenja u JavaScriptu i pripadajućim aplikativnim okvirima.

Kvalifikacije

Od tebe očekujemo:

  • minimalno 1 godina radnog iskustva u struci
  • odgovarajuće socijalne vještine u komunikaciji s timom i klijentima s naglaskom na dobro poznavanje engleskog jezika
  • konstantno promišljanje o unaprijeđenju korisničkog iskustva u proizvodima
  • dobro poznavanje HTML-a i CSS-a kako bi što lakše implementirali svoje ideje (na projektima ćeš raditi u PostCSS-u, Sass-u ili Less-u)
  • poznavanje modernih dizajn alata — Adobe, Sketch, Figma, InVision (Studio)
  • razumijevanje osnovnih principa funkcioniranja dizajna i tipografije
  • posvećenost detaljima na projektima i poslu
  • dobar pregled tehničkih izazova - verzije preglednika, mobilne platforme i shvaćanje responzivnog digitalnog svijeta

Bonus bodovi:

  • poznavanje BEM sintakse, funkcionalnog CSS-a i koncepta Atomic dizajna
  • razumijevanje dizajn procesa od skiciranja wireframova, stvaranja high-fidelity mockupa i kodiranja funkcionalnih prototipa

Dodatne informacije

Što možeš očekivati od nas?

  • osobni razvoj: rad na zanimljivim in-house i klijentskim projektima baziranima na najmodernijim tehnologijama
  • mentorstvo: na svakom početku dobro je imati nekoga tko ti može pomoći i voditi te kroz nove izazove -  zato u Monu imamo mentore, interne radionice i izazove koji pomažu u jačanju znanja i samopouzdanja
  • Tim s velikim T: radimo žestoko, ali se pritom i dobro zabavljamo - imamo opuštenu atmosferu s minimumom hijerarhije i dobru energiju u uredu
  • edukacije & team bulidinzi: nudimo team buildinge, odlaske na konferencije i edukacije te angažman u zajednici (Osijek Software City, DIO, Digital Design Academy, KulenDayz, CodeCAMP...)
  • konkretna primanja & napredovanje: tražimo iznadprosječne pojedince pa su benefiti u vidu plaća i bonusa, uređaja i softvera, edukacija, ulaganja u profesionalni razvoj, i ostaloga - također iznadprosječni, motivirajući i primjereni rezultatima rada

Važno: Pozicija podrazumijeva rad u jednom od naših ureda u Osijeku.

Posjeti našu web stranicu i saznaj više o nama: https://www.mono.hr/. Ostale natječaje vidi na: https://www.mono.hr/pages/karijere/.

Ostali oglasi

Najnoviji oglasi drugih kompanija

Zapošljavate IT kadar?

Objavite oglas koji će doći do precizno odabranih kandidata u kratkom vremenskom periodu