C# .Net developer

.NET C#
Datum objave: 17.04.2019.
Mostar
Ovo je stariji oglas za posao i moguće je da više nije važeći. Listu aktivnih oglasa za poslove pogledajte ovdje. Napomena: Većina kompanija je u stalnoj potrazi za novim kadrovima pa možete poslati CV i na ovaj oglas kako bi vas evidentirali i razmotrili prijavu.
Opis posla:

- Iskustvo u korištenju C# programskog jezika i .Net frameworka
- Praktično iskustvo sa SQL-om. Preferira se korištenje MS SQL Servera.
- Nužno je poznavanje HTML i CSS
- Nužno je imati prethodnog iskustva u razvoju softwarea. - Iskustvo može biti stečeno i vlastitim poduzetništvom
- Sposobnost rada u timskom okruženju

Uvjeti:

- C# (obavezno)
- SQL (obavezno)
- AngularJS(obavezno)
- Angular 2+
- LINQ
- UML
- ASP.Net
- HTML + CSS
- JavaScript + jQuery
- WPF (prednost ako poznajete)
- SAP Crystal Reports (velika prednost ako poznajete)
- Design paterni (prednost ako poznajete)
- Znanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Od svih kandidata očekujemo:

- Odgovornost i poštivanje zadanih rokova
- Kreativnost i samoinicijativnost u radu
- Rad na više projekata istovremeno

Za gore navedene pozicije nudimo Vam:

- Mogućnost napredovanja
- Timski rad u dinamičnom, mladom i ambicioznom okruženju

Ako smatrate potrebnim uz Vaš životopis budite slobodni poslati i portfolio ili linkove do Vaših dosadašnjih radova.

Vaš životopis možete nam dostaviti na e-mail: posao@xsoft.ba.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Radimo po principu kreiramo i stvaramo zajedno.

Ostali oglasi

Najnoviji oglasi drugih kompanija

Zapošljavate IT kadar?

Objavite oglas koji će doći do precizno odabranih kandidata u kratkom vremenskom periodu