IT Administrator/ ERP key user

Administrator ERP
Datum objave: 22.11.2018.
Establish Visoko
Ovo je stariji oglas za posao i moguće je da više nije važeći. Listu aktivnih oglasa za poslove pogledajte ovdje. Napomena: Većina kompanija je u stalnoj potrazi za novim kadrovima pa možete poslati CV i na ovaj oglas kako bi vas evidentirali i razmotrili prijavu.
Establish je Društvo za IT, ekonomski, finansijski i pravni konsalting. Kao IT kompanija dajemo centralnu podršku za ASA-Prevent grupaciju u BiH i šire. Okupljamo tim stručnjaka na polju project management-a, development-a, sistemske i mrežne administracije. Kao IT service provajder za grupaciju koja se širi imamo otvorenu novu poziciju:

IT Administrator/ ERP key user (m/ž)
(dva radna mjesta u Visokom i Zenici)

Ako poslovne izazove primate osobno, znate da ste odlični i želite napredovati osobno i profesionalno, volite zdravu konkurenciju i kompetitivne ste naravi, želite biti okruženi stručnjacima i neprestano se usavršavati… i tražite kompaniju koja će vam omogućiti najviše izazove i najveće nagrade… javite se na konkurs:

OPIS POSLA:
Osoba na ovom radnom mjestu daje IT podrška korisnicima, održava osnovnu mrežnu infrastrukturu I po potrebi kontaktira centralnu podrška. Na polju ERP sistema identificira, interpretira i vrednuje tehničke zahtjeve te istražuje tehničke alternative i analizira tehničke mogućnosti. Osim toga, pruža usluge savjetovanja, implementacije i održavanja za IT rješenja, te sudjeluje u dizajnu, planiranju i održavanju informacijskog sustava. Pruža podršku programerima ERP sistema u vidu kontakta sa korisnicima, implementacije određenih modula, edukacije i izrade tehničke dokumentacije i uputstava.

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:
  • SSS/VŠS/VSS Informatičkog ili tehničkog usmjerenja
  • iskustvo rada u području IT rješenja i usluga
  • Iskustvo u održavanju mrežne infrastructure
  • Iskustvo u IT podršci korisnicima
  • Iskustvo u održavanju serverskh sistema
  • iskustvo na projektima implementacije i održavanja IT sistema
  • iskustvo u radu sa raznim operativnim sistemima
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • proaktivnost, inicijativu i vještine rješavanja problema
  • spremnost za suradnju u timu
  • odgovornost i savjesnost
  • spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Profil kandidata:
  • Analitičnost i znatiželjnost
  • Inovativnost u iznalaženju novih rješenja
  • Motiviranost i odgovornost u poslu
Ukoliko ste spremni raditi na različitim područjima i prihvatiti izazov rada na novim i vrlo ambicioznim projektima, pravi ste kandidat za nas.
Nudimo Vam mogućnost osobnog napredovanja kroz rad s timom visokomotiviranih i sposobnih stručnjaka u dinamičnoj i poticajnoj kompaniji.
Ako ste zainteresirani za opisano radno mjesto i udovoljavate navedenim kriterijima, molimo Vas da nam pošaljete svoju biografiju i motivacijsko pismo do 23.11.2018. na adresu nelisa.softic@asa.
Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Rok za prijavu je:  23.11.2018 godine.
Establish Vidi profil

Ostali oglasi

Najnoviji oglasi drugih kompanija

Zapošljavate IT kadar?

Objavite oglas koji će doći do precizno odabranih kandidata u kratkom vremenskom periodu